Winx Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Winx Club

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

korkuyu sevenler buraya bu korkunç bir hikaye!!!!!!!!!!!!!!!

2 posters
YazarMesaj
narnidya
Moderator
Moderator
narnidya

puanı : 250

korkuyu sevenler buraya bu korkunç bir hikaye!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajKonu: korkuyu sevenler buraya bu korkunç bir hikaye!!!!!!!!!!!!!!!   korkuyu sevenler buraya bu korkunç bir hikaye!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeÇarş. Mart 12, 2008 4:26 am

eft. şimdi bir hikayeye başlicam ve herkes bi konu üstünde duracak ve sonra o hikayeye başka biri devam edecek.yanlış yapan yada aynı şeyleri yazan çıkacak.ilk ben başliim::

---sabah erken kalktım ve mor elbisemi giydim.birden dışardan birinin bana ''Çimen!'' diye seslendiğini duydum. bu benim arkadaşım Esma idi.bana arkadaşım Yağız'ın doğum gününe gidip gitmeyeceğimi sordu.bende tabiki gideceğim o benim..............
busem
winx sever
winx sever
busem

MesajKonu: Geri: korkuyu sevenler buraya bu korkunç bir hikaye!!!!!!!!!!!!!!!   korkuyu sevenler buraya bu korkunç bir hikaye!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimePaz Nis. 20, 2008 6:05 pm

'' - o benim en yakın dostum!!'dedim.ama o benim doğum günüme gelmemişti...esma da bunu hatırlatmada gecikmedi...ama ben kararımı vermiştim.gidecektim.çünkü ben onu....
narnidya
Moderator
Moderator
narnidya

puanı : 250

MesajKonu: Geri: korkuyu sevenler buraya bu korkunç bir hikaye!!!!!!!!!!!!!!!   korkuyu sevenler buraya bu korkunç bir hikaye!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 12:38 pm

''çünkü ben onu seviyordum...evet...ben onu çok seviyordum...ama bunu esma hariç kimse bilmiyordu...neyse...doğum gününe gittim. bide ne göreyim ??? yağızın yanında...''

korkuyu sevenler buraya bu korkunç bir hikaye!!!!!!!!!!!!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-